SVJPoptavky.cz – řešení nákupu pro bytové domy

Jednoduchý způsob jak mohou výbory společenství vlastníků nakupovat transparentně, obhájit si volbu dodavatelů a vybírat jednak podle ceny, ale také dle dlouhodobého hodnocení dodavatelů. SVJPoptávky.cz fungují bezvadně a jednoduše. SVJ si zadá poptávky Zdarma, dodavatel se nabídne, představí jej jeho karta s referencemi od ostatních výborů. Hodnotí se nejen cena, ale také přístup k zakázce, […]

Jednoduchý způsob jak mohou výbory společenství vlastníků nakupovat transparentně, obhájit si volbu dodavatelů a vybírat jednak podle ceny, ale také dle dlouhodobého hodnocení dodavatelů.
SVJPoptávky.cz fungují bezvadně a jednoduše. SVJ si zadá poptávky Zdarma, dodavatel se nabídne, představí jej jeho karta s referencemi od ostatních výborů. Hodnotí se nejen cena, ale také přístup k zakázce, rychlost, záruky na dílo, odbornost a celkový přístup. To vytváří komplexní sadu informací, dle který se zorientuje opravdu každý. Výbory tak pomáhají sami sobě.

Dodavatele motivují objemy zakázek. V bytových domech bydlí v ČR přes 7.000.000 osob a to je objem, který  zaručuje poptávky solidních objemů od solventních společenství.  Výhodou je také seznam poptávek řazený dle kategorií, jako opravy výtahů, mytí fasád, opravy střechy, čipový vstupní systém atp. Jak to funguje se dá popsat ve třech slovech. Dobře. Pohodlně. Transparentně. Společenství uspoří, dodavatelé chtějí soutěžit o objemy. Dodavatelé mají finanční jistoty od solidních kupců a chtějí se i pro budoucí poptávky předvést v tom nejlepším světle. A pokud některý zkouší fígle a kejkle je provozovatelem nemilosrdně vyřazen. Objemové zakázky od SVJ nejsou jen lákadlem, ale především závazkem profesionality pro všechny dodavatele.